TLUMAČOV – SK BŘEZOLUPY 6:0 (3 : 0)

Branky: Mouka P. 3x , Zálešák, Kusenda, Škrabal (p.)

Komentář:
Petr Skypala, trenér Tlumačova

Šest branek , 3 břevna, spoustu dalších šancí, chycená penalta. Co víc si může náročný Tlumačovský divák přát. V utkání byla i hluchá místa, ale to je logické. Nejde udržet celý zápas stejné tempo, zvláště, když v 17.minutě vedete 3:0.
Prvních 30 minut bylo vynikajících. Rychlé akce na jeden dotek , výborný přechod a parádní zakončení. Po 30. minutě se hra uklidnila, soupeř opticky srovnal hru. Dokonce měl příležitost snížit z penalty, ale brankář Škrabal se stejně jako minulý týden vyznamenal a s přehledem ji chytl. Druhá půle přinesla již klidnější hru. Postupem času jsme se zase dostávali do šancí a branky přicházely. Jen zásluhou výborného brankáře hostů neskončil zápas dvojciferným výsledkem.
Nadstandartní výkon podtržený výbornou komunikací s hráči předvedl mladý rozhodčí Pavlica.