S.K. Tlumačov – TJ Tatran Havřice 3:2 (0:2)

Branky: 19´ Zálešák, 86´ Barwig, 87´ Mouka P.

Komentář:
Strašně těžký zápas , hlavně po psychické stránce. Místo vedení v 5. minutě 2:0 jsme v 10.minutě 0:2 prohrávali. Najednou byla počáteční euforie pryč a tým se dostal do křeče. Hosté se zatáhli a čekali na brejky. V útoku měli silové hráče, které bylo těžké odstavit od míče. My jsme se ale trpělivou hrou znovu dostávali do hry a Zálešák nám po individuální akci dal naději. Těsně před poločasem hosté nedotáhli nadějný brejk. To byl dle mě klíčový okamžik zápasu. V přestávce bylo trochu dusno, ale kluci se uklidnili a začali soupeře znovu mačkat. Celý druhý poločas se hra odehrávala na polovině hostí. Neúnavný Tom Duroň hnal tým za vyrovnáním. Toho jsme se nakonec po závaru a brance Barwiga dočkali. V euforii po vstřelení branky jsme dokonce zápas obrátili brankou P. Mouky. Pro hosty to byl šok. Byli blízko k vítězství. Svou hrou ale dokázali, že určitě nepatří v tabulce tam, kde se momentálně nacházejí.Děkuji za podporu také divákům, kteří nás hnali až do konce zápasu. Pro naše mladé mužstvo je tohle velmi důležité vítězství