Halový turnaj starší přípravky Holešov

Dne 10. 2. 2019 se zúčastnilo družstvo starší přípravky( r. 2008 a ml.) velmi silně obsazeného halového turnaje v Holešově. V prvních dvou utkáních jsme prohráli a to s Holešovem  0:4 a s Ludslavicemi  0:3, kdy naše hra byla lepší než ukazují dosažené výsledky, ale soupeři nekompromisně trestali naše chyby a ani brankář Jirka Řezníček nebyl takovou oporou na jakou jsme u něj zvyklý. Ve třetím utkání, které mělo výbornou úroveň jsme zdolali Štípu 1:0, když   branku jsme vstřelili po rohovém kopu, kdy rozehrávajcí Karlík posadil míč přesně na hlavu nejmenšího hráče našeho týmu Kamila Bilíka a ten se do prázdné brány nemýlil. V dalším zápase jsme porazili Žalkovice 2:0 , kdy první gól padnul po pěkném úniku Cigánka po pravé straně a jeho milimetrové přihrávce do šestky, kde si z pozice obránce naběhl Kotek a zkušeně svoji šanci využil, druhou branku vstřelil po individuální akci Karlík střelou z levého uhlu na bližší tyč.  V následujícím utkání jsme remizovali s Mladcovou 0:0 , kdy jsme po celý zápas měli výraznou převahu, ale nedokázali jsme proměnit i ty nejvyloženější šance . V posledním utkání se rozhodovalo o našem konečném umístnění  a potřebovali jsme porazit velmi silné družstvo Těšnovic, které se na turnaji prezentovalo rychlou kombinační hrou, naši hráči podali opět velmi dobrý výkon, ale zase jsme zklamali v koncovce, i když nutno přiznat, že utkaní bylo zcela vyrovnané a i nás několikrát podržel brankář Řezníček, který se na turnaji postupně rozchytal a v posledních 4 zápasech nedostal žadnou branku k čemu  mu výbornými výkony pomohla stabilní dvojice obránců Novotný a Kotek.  Konečné pořadí turnaje bylo následující – 1. Ludslavice 18b., 2. Holešov 11b., 3. Štípa 10b., 4. SK Tlumačov 8b., 5. Těšnovice 7b., 6. Žalkovice 4b., 7. Mladcová 1b.. Skončili jsme tedy na nepopulárním 4. místě, ale přesto patří našim hráčům velké poděkování  za to jakým způsobem se na tomto turnaji prezentovali, kdy kromě velké bojovnosti a nasazení prokázali na svůj věk i značnou fotbalovou kvalitu.Na závěr bych chtěl dodat, že za celou dobu co se s přípravkami S.K. Tlumačov účastním různých turnajů , tak tento turnaj byl po stránce kvality jednotlivých týmů rozhodně nejtěžší, na kterém jsme kdy hráli, zúčastněná mužstva předváděla výbornou kopanou, kdy výkony malých fotbalistů sledovala zcela zaplněná holešovská hala. S. K. Tlumačov reprezentovali tito hráči – Jirka Řezníček, Vojta Kotek, Filip Novotný, Kamil Bilík, Pavel Karlík, Jakub Durus a Patrik Cigánek.

Trenérem mužstva je Pavel Karlík.

 

 

 

 

 

Za S.K. Tlumačov Pavel Karlík

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*